Қазір – ынтымақтасу мен іскерлік кезеңі. Қазір адамдардың өмірін жақсартуға бағытталған шағын қадамдың өзі шалқыған даңғаза ұраншылдық пен үдере үндеушіліктен әлдеқайда маңызды.

Республикалық: 2661
Облыстық: 11638
Халықаралық: 3580
басты бетке

«2017 жылдың үздік педагогі»

Республикалық конкурстық комиссия «Үздік педагог» атағын тағайындады. Бұл туралы ҚР Білім және ғылым министрлігінің баспасөз қызметі хабарлады.

«Үздік педагог» атағын беру жөніндегі Республикалық конкурстық комиссияның 2017 жылғы 28 қыркүйектегі отырысының қорытындысы бойынша мектепке дейінгі және жалпы орта білім жүйесі бойынша «2017 жылдың үздік педагогі» атағының иегерлері белгілі болды.

“Білім-инновация” лицейлерінен 4 мұғалім марапатталды.

   1.  Қошанов

Серік  Сүлейменұлы

Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы № 17 орта мектептің химия және биология пәнінің мұғалімі
    2. Кинцель

Александр  Евгеньевич

Ақмола облысы  Степногор қаласындағы № 6 Абай Құнанбаев атындағы мектеп-гимназиясының биология пәнінің  мұғалімі
    3. Қалиева

Әсел  Өтегенқызы

Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы № 11 «Арай» бала бақшасының музыкалық  жетекшісі
    4. Прохорова

Наталья Викторовна

Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласындағы № 29 орта мектептің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
    5. Аяуова

Раиса Қосжанқызы

Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернаттың  химия және биология пәнінің мұғалімі
    6. Утенова

Мадина Жамаладинқызы

 Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласындағы № 51 гимназияның тарих пәнінің мұғалімі
    7. Рамазан

Қайрат  Мэлсұлы

 

Алматы облысы Текелі қаласындағы № 5 орта мектептің алғашқы әскери даярлық  пәнінің мұғалімі
     8. Көлбаева

Гүл Сәрсенқызы

Алматы облысы  Іле ауданындағы № 1 орта мектептің тарих пәнінің мұғалімі
     9. Майшықов

Өмірбек  Нұрсейітұлы

Алматы облысы Қарасай ауданы Алтын ауыл мектепке дейінгі шағын орталығы бар  орта мектептің дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі
   10. Жиенқұлова

Ақманар Тілеуқызы

 Атырау  облысы Атырау қаласындағы Д. Байбосынов атындағы № 13 ұлттық мектеп-гимназияның қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
   11. Қуандықова

Эльмира  Қуандыққызы

Атырау облыстық интернаттық мекемесі бар дарынды балаларға арналған ұлттық гимназияның қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
   12. Кенжебаева

Жанна Оңғарбекқызы

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласындағы № 3 жалпы білім беретін орта мектептің география пәнінің мұғалімі
   13. Ықыласова

Әсел Жеңісқызы

Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданындағы                             М. Әуезов атындағы орта мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
14. Жұмадилов

Ержан Есетұлы

Жамбыл облыстық дарынды ер балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация» мектеп-интернатының  физика пәнінің мұғалімі
  15. Помашева

Гүлмира Райбекқызы

Жамбыл облысы Тараз қаласындағы № 1 гимназияның физика пәнінің мұғалімі
 16. Айдарбекова

Сәуле Рысбайқызы

 

Жамбыл облысы Тараз қаласындағы ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернатының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
   17. Сидарова

Айсәуле Бекетқызы

Батыс Қазақстан облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация» мектеп-интернатының  география пәнінің мұғалімі
   18. Сагидуллина

Айдана  Мұратқызы

Батыс Қазақстан облысы Орал қаласындағы № 34 «Балбұлақ»  бөбекжайының тәрбиешісі
   19. Тұржігітова

Гүлжан Қуандыққызы

Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Қ. Мырзалиев атындағы жалпы білім беретін орта мектептің қазақ  тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
   20. Жомартова

Гүлназ Жұмакелдіқызы

Қарағанды облысы  Білім басқармасының Н. Нұрмақов атындағы мамандандырылған мектеп-интернатының география пәнінің мұғалімі
   21. Ковалевская

Ольга Николаевна

Қарағанды облысы Қарағанды қаласындағы № 30 жалпы білім беретін орта мектептің математика пәнінің мұғалімі
   22. Байменова

Зейнеш Сәрсенқызы

Қарағанды облысы Жезқазған қаласындағы № 8 гимназияның биология пәнінің мұғалімі
   23. Бурбаева Айнажан Халиханқызы Қостанай облысы Рудный қаласындағы № 10 мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
   24. Қалиева

Бибігүл  Серікқызы

Қостанай облысы  «Жетіқара аудандық  әкімдігі білім бөлімі»  мемлекеттік мекемесі гимназиясының биология пәнінің мұғалімі
   25. Малофеева

Татьяна Николаевна

Қостанай облысы Федоров ауданы  Пешков орта мектебінің биология пәнінің мұғалімі
   26. Карапаев Сағатбек Жұмабекұлы Қызылорда облысы № 144                                    С. Алжиков атындағы орта мектептің музыка пәнінің мұғалімі
   27. Алденова

Сәуле Амангелдіқызы

Қызылорда облысы                                                  Қ. Мұхамеджанов атындағы                               № 1 мектеп-гимназияның орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
   28. Строева

Ирина  Ивановна

Маңғыстау облысы Ақтау қаласындағы № 23 жалпы білім беретін орта мектептің математика пәнінің мұғалімі
   29. Мұхашева

Айсұлу Лагербайқызы

Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Ақшұқыр мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
   30. Гайбатова

Эльмира Шахларовна

Маңғыстау  облысы Ақтау қаласындағы № 43 «Батыр» бөбекжайының орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
   31. Байымбетова

Фарида Мұратқызы

Павлодар облыстық дарынды қыз  балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация» мектеп-лицей-интернатының биология пәнінің мұғалімі

32.

Барвих

Светлана Николаевна

Павлодар облысы Павлодар қаласындағы № 28 жалпы білім беретін орта мектептің  география пәнінің мұғалімі

33.

Куставлетова

Айгүл  Баянқызы

Павлодар облысы Павлодар қаласындағы «Жас  дарын» мамандандырылған мектептің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

34.

Канюша

Надежда Николаевна

Солтүстік Қазақстан облысы № 1 Новоишимка орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

35.

Жанмұқанова

Гүлнар Кауканқызы

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов орта мектебінің химия және биология пәнінің мұғалімі
36. Мырзахметова

Айнагүл  Серікқызы

 

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданындағы «Парасат» мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

37.

Карюгина

Марина Леонидовна

Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара қаласындағы М. Горький атындағы жалпы білім беретін орта мектептің география және  биология пәнінің мұғалімі

38.

Есмырзаев Бауыржан Қуанышбайұлы Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданындағы Қасқасу шағын жинақты жалпы білім беретін мектептің математика пәнінің  мұғалімі

39.

Дорветхан

Гүлжан

Алматы қаласындағы № 148 мектеп-гимназиясының  математика және информатика пәнінің мұғалімі

40.

Шамахова

Ақманат Ыбырайқызы

Алматы қаласындағы  № 12 мамандандырылған гимназияның қазақ тілі мен әдебиеті  пәнінің мұғалімі

41.

Күнтуғанова

Сәуле Поезканқызы

Алматы қаласындағы мамандандырылған мектеп-лицейінің  бастауыш сынып мұғалімі

42.

Дүйсеев

Есбол  Ермекұлы

Астана қаласындағы  дарынды  ер балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация»  лицейінің физика пәнінің мұғалімі

43.

Есілбаева

Ұлболсын Ахметоллақызы

Астана қаласындағы Райымбек  батыр атындағы «Қазғарыш» мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

44.

Бимендин

Болат  Дусимбекұлы

Астана қаласындағы № 58 мектеп-гимназиясының тарих пәнінің мұғалімі
   45. Нұрғалиев

Нұрым Уагиуллаұы

Назарбаев Зияткерлік мектептерінің   Алматы қаласындағы химия-биология бағытындағы филиалының биология пәнінің мұғалімі

46.

Көпбосынов

Бекжан Көмекбайұлы

Назарбаев Зияткерлік мектептерінің   Шымкент қаласындағы физика-математикалық бағытындағы филиалының  қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

47.

Мәуіт    Ырсбек «Республикалық физика-математика  мектебі»  коммерциялық емес акционерлік қоғамының Астана қаласындағы филиалының математика пәнінің мұғалімі

48.

Саяқова

Бибігүл  Мұратпекқызы

«Республикалық физика-математика  мектебі»  коммерциялық емес акционерлік қоғамының  математика пәнінің мұғалімі

Просмотров страницы: 94

Серіктестер